מחפשים קרוואן לטיולים? לנו יש פתרון מושלם

מאז כניסת הקרוואנים לתודעת המטיילים הישראלים, הטיולים בארץ הפכו לחוויה שונה, מרגשת ומהנה מאין דומה לה. הביקוש לקרוואנים לטיולים למשפחות, לזוגות ולקבוצות חברים הולך וגדל מיום ליום, ולנו יש את המענה המושלם לטרנד הלוהט. תמצאו אותו בקרוואנים שאנו מייבאים מאירופה – מותגים מובחרים ומובילים בעולם כולו.

TAB320

550QDK

450FD

מהיום הגידו CaraOne-ing

פעם קראו לזה קמפינג. היום קוראים לזה CaraOne-ing, הקמפינג של שנות האלפיים – טיולים ונופשים שעושים עם קרוואן פרטי. קרוואן כזה יספק לכם את הריגוש והחוויה שבטיול ייחודי, יחד עם התחושה המדהימה של ביתיות, נוחות ופרטיות מושלמת בתוך הטבע.
טיול בקרוואן יאפשר לכם להיות ספונטניים וגמישים, לצאת לטיול בכל רגע שבו חשקה נפשכם מבלי להיות תלויים בהזמנה למלון או לצימר. באותה מידה, טיול בקרוואן הוא התגלמות החופש – ללא מגבלות של זמן ומקום ומבלי להיות כבולים ללוחות זמנים של ארוחות בשעות שיקבעו לכם או בזמני תחבורה ציבורית.

עם קרוואן צמוד ומאובזר בכל טוב, תוכלו להגיע לאזורים שונים ומיוחדים, לחנות בלילה בחניונים מוסדרים או בחניון שיעניק לכם הטבע, ולהתעורר לנוף פסטורלי. יש לכם את הבית הנוסע שלכם, עם מטבח, חדר שינה, סלון, ותכולה המתאימה לכם – ויחד אתו תגיעו לאן שתרצו, מתי שתרצו.
תוכלו למצוא חניון קרוואנים מתאים בכל אזורי הארץ.

450FU

420QD

400LK

לא רק מושלם, גם משתלם
החלק המפתיע ביותר של טיול בקרוואן הוא החיסכון בהוצאות. חופשה משפחתית במלון או בצימר הפכה בשנים האחרונות למעמסה כספית כבדה, בעיקר אם היא נמשכת למעלה מיומיים. לעומת זאת, עבור אוהבי הטיולים – הקרוואן הוא נכס חסכוני, המאפשר לצאת לטיול מבלי להוסיף על הוצאות המחיה הרגילות בבית.  זאת ועוד, האטרקציות שמספק הטבע במהלך הנסיעה, יחסכו לכם לא פעם אטרקציות יקרות, פתאום הילדים יהיו מוכנים לוותר עליהן לטובת הריגושים שמזמנת להם חוויית הקרוואן.

בין אם אתם זוג שמעוניין בחופשה רומנטית, משפחה מטיילת או קבוצת חברים – הצטרפו אל כל אלה שכבר התמכרו לחוויה.

צרו אתנו קשר ונציע לכם קרוואן לכל חלום !

 

050-5500180