בארץ ישראל נופים מדהימים ולצד מחירי הדיור מרקיעי השחקים הם מהווים יחד סיבה לחשוב על פתרונות אלטרנטיביים למגורים בשיטות הרגילות, כמו הדירות.

אז איך נצליח ליהנות מהנופים המרהיבים ובו זמנית להימנע ממחירי הדיור המופקעים?

לשאלה ששואלים כבר רבים נמצאו מגוון פתרונות עם השנים ומבין שלל הפתרונות הללו עלתה האפשרות להתגורר במה שנקרא ״קרוואן נייד״.
מדובר בעצם בקראוון שמדמה ממש יחידת דיור, המתחבר לאחורי הרכב באמצעות וו גרירה ומאפשר ניידות מלאה של הרכב עם הקראוון, ממש כמו בית על הגב:)

ואכן, אנשים רבים שחקרו את הנושא וגילו עד כמה הקראוונים בימינו יכולים להיות מעוצבים ומרשימים החליטו לערוך שינוי בחייהם ולרכוש קראוון נייד.
הקראוון מאפשר לדייריו להגיע למקומות רבים בארץ בקלות, לצאת לחופשות ללא תכנונים רבים וכמובן – לחסוך סכומים משמעותיים על שכר דירה או על החזרת תשלומי המשכנתא לאחר רכישתה.

מגורים בקרוואן נייד מאפשרים שקט נפשי ממחשבות ועיסוק בהוצאות המחייה הגבוהות, שכן בצורה זו ניתן להביא לחיסכון משמעותי ובנוסף, אפשר להרגיש בבית בכל מקום בארץ!

לרכוש קראוון נייד בישראל – כבר לא צריך להתפשר

בעבר נאלצו ישראלים שהתעניינו ברכישת קרוואנים להתפשר ולבחון צילומי מגזינים של קראוונים במטרה לבצע רכישה של קראוון נייד בייבוא מחו”ל.
היום, לשמחת רבים כבר לא צריך להתפשר על תהליך הרכישה ואפשר לראות את הקראוונים בתצוגה, ממש במציאות – בדיוק כפי שמגיעים לדירה בה מתעניינים.

לכן, אם אתם מעוניינים לרכוש קראוון אנו ממליצים לנצל את האפשרות המיוחדת ולראות אותו ממש בעיניים!
ניתן לבחון אפשרויות שונות ולקבל רעיונות כדי לבנות בסופו של דבר קרוואן בהתאמה אישית.
ובכל מקרה – במידה שרוכשים קראוון מיבוא, רצוי לבחור בקראוון שיוצר על ידי חברה אירופאית איכותית.

מה אפשר לעשות אם מתלבטים לגבי הרכישה הראשונה?

אם מתלבטים לגבי הרכישה הראשונה או מעוניינים בקראוון מותאם אישית אך זקוקים לניסיון ראשוני כלשהו, חשוב שתדעו שיש אנשי מקצוע ותיקים ומנוסים בתחום שיוכלו לענות ממש על כל שאלה!

ומעבר לכך, יש חברות רבות בישראל המשכירות קרוואנים איתם ניתן לנסוע לחניונים ברחבי הארץ להתנסות ולהחליט.
בצורה זו יהיה ניתן להתנסות בחוויה של נסיעות בקראוון או אפילו מגורים ולהבין בדיוק מהם הצרכים – אילו חלקים יש לשנות ומאילו חלקים אנו דווקא מרוצים.
כמובן שחשוב לרכוש קראוון מספיק מרווח כדי שיהיה ניתן בכל זאת לבצע את כל הפעולות שמעוניינים לבצע בשטח, רק בצורה זו יהיה ניתן לבחון באמת האם נסיעות בקראוון או מגורים בקראוון אכן מתאימים לסגנון החיים שאתם מעוניינים ומחפשים:)

בא.ג קראוונים מלאי רחב של קראוונים מיבוא וקראוונים בהתאמה אישית!
זאת יחד עם מעטפת של אנשי מקצוע מנוסים וותיקים יוכלו לתת עבורכם את המענה המושלם לחיים בקראוון!