עולם הקרוואנים שמתפתח בישראל

דברים טובים הכי כדאי לשתף, וכמה שיותר, אנו כייבואני קרוואנים איכותיים מאירופה, גאים להציג את תרבות הקרוואנים והטיולים שמתפתח בישראל, ללא ספק עולם זה מלא בחידושים ושינויים, אבל בישראל ללא ספק, גדלו בתשתיות לקרוואנים בכל רחבי הארץ, ומפעם לפעם בונים עוד ועוד חניונים מסודרים מיוחדים לקרוואנים, אנו דואגים לרכז לכם, בעמוד זה, כמה שיותר מידע וחדשות בתחום הכל כך מתפתח, אז לחדשות ועדכונים ממש אחרונים בתחום, ורק מאחלים לכם ליהנות מכל רגע של טיול בארצנו הקטנטונת, אנו מייבאים ומשווקים את הקרוואנים בכל הארץ, אבל אתם יכולים ליהנות מהשכרה של הקרוואנים שלנו, אצל אחד מלקוחותינו שמציעים השכרה של קרוואנים בכל הארץ.

תופעה: תרבות הקרוואנים מגיע לכבישי ישראל

 

כך כתוב באתר החדשות וואלה שקצת חקרו את נושא הקרוואנים בישראל “צריך להיות עיוור, כדי לא להבחין בגידול העצום של מספר הקראוונים בישראל” ללא ספק צודקים בכל מילה, בעיקר בשבתות ובחגים יש נוכחות שגדלה מפעם לפעם של קרוואנים מסוגים שונים. כעשור שאחרי אירופה וארה”ב, היום גם בישראל מתחילים להבין ש’בית על גלגלים’ הוא פתרון אידיאלי – ולא רק לטיולים.

“בשנת 2009 חזרתי עם דורית מארה”ב”, לאחר שנה שלמה של טיול במוטורהום, כך מספרים בכתבה, הייתה זו השנה היפה בחיים שלנו, אז לא הצלחנו להבין מדוע לא התפתחה גם בישראל תרבות של קראוונים, אין תשתיות ואין מודעות לאנשים. היום, לאחר שלוש שנים ומס הקניה על קראוונים בוטל, והוקלו תקנות ההשכרה לציבור הרחב. יזמים רבים גילו את הפוטנציאל והחלו לייבא קראוונים, רובם, ישראלים שהכירו את החוויה בחו”ל רצו ליהנות ממנה ומצד שני, ישנם אחרים שחיפשו פתרון של מגורים קל וזמין.

בימים אלו כבר אי אפשר לצאת לטיול טייל בשבת מבלי להבחין  בקראוונים הנגררים אחרי טנדרים, ג’יפים או מכוניות פרטיות. מה שהתחיל בעבר כ”התנחלויות פרטיזניות” בחופי אולגה וחיפה היום מתחיל להיראות כמו שוק מתפותח עם מבחר מוצרים וספקים, חניונים מסודרים שפזורים בכל הארץ, וגיבוי רחב של משרד התיירות ורשות שמורות הטבע . רוב הקרוונים בישראל הם נגררים נטולי מנוע, יש מעט מאוד Recreation Vehicles – מונח אמריקני המתורגם בערך ל’אוטו-בית’ או ‘קרוון אחוד’. בארץ פזורים  מאות של קראוונים, חלק קטן מהם בידיים פרטיות והאחרים מוצעים להשכרה ע”י חברות עסקיות. יש גם כמה אתרי קמפינג המחזיקים בכמה קרוונים או יותר, שמחוברים לתשתיות מים וחשמל.

כתבה ממקומון בקעת אונו

בכתבה ממקומן בקעת אונו, מאמר מעניין שמצולם בגלריה הבאה, תהנו בטיולי קרוואנים הבאים.

טרנד שעולה ותופס תעוצה – טיולי קרוואנים בישראל

טיולי קרוואנים בישראל!!!

מה קורה כאשר שמים שלושה ילדים על בית עם גלגלים לטיולי חוויתי, אז בישראל הצורך והביקוש לקרוואנים ללא ספק עולה ללא הרף, אז מחירי הקרוואנים יורדים ומחירי הנופש עולים, לשם כך הכינו מגוון רחב של חניוני קרוואנים מסודרים עם אפשרות של לינה ותנאים טובים, ומחירים שפויים כתבה מעניינת, יואב קווה ארז את משפחתו, אישתו וילדיו וייצאו לטייל עם בית על גלגלים, קרוואן

ואתר החדשות דה מרקר מספר לנו על החוויה הבלתי נשכחת לאוך כל הטיול.

כל מה שחדש – קרוואנים

עמוד זה נועד לכם לקבל אינפורמציה חדשה וכל אתרי הרשת שמדברים על החידושים בעולם שכל כך משתנה, עולם של קרוואנים, לכל חובבי הטיולים בטבע, לאלו שרוצים למצוא עוד נקונות ולהתחדש מפעם לפעם בשידרוג הקרוואן שרכשתם להנאתכם לטיולים חוייתיים ומקוריים, יש לא מעט מוקדים שמהווים כחניונים לקרוואנים, לשם טיול, בכל חניון לא חסרים תנאים תשתיות של מים, חיבור לחשמל ומקום טוב לשים את הרקוואן וליהנות מהטבע מסביב,

החניון החדש שנחנך לאחרונה, הוא חניון חורשת טל שבצפון, שנחנך ממש לאחרונה, מתאים לחניית קרוואנים, יש מקום מספיק להחנות לנפוש וליהנות.

* לרשימת חניוני קרוואנים המלאה, כנסו לעמוד – חניוני קרוואנים מומלצים.

                                                                                                             

קרוואנים למען חיילי צהל

עם ההתקדמות של מבצע “צוק איתן” עם הלחימה בעזה וחיילים רבים שנמצאים בעורף הישראלי למען שלום מדינת ישראל, רבים רוצים לעזור ולשלוח לחיילי צהל מזון ומוצרים חיוניים, בכתבה מאתר החדשותYNET מסופר על שלושה “אחד תרם מנגל, השני תרם בשר, והשלישי תרם קרוואן” כך הכינו אוכל לחיילי צהל שנלחמים למען מדינת ישראל, ממש מחמם את הלב שכל אנשים המקצוע מכל החום מים ללא היסוס רצים לתת ולחבר חיבוק אוהב את חיילינו שעומדים במשמר, הקימו מטבח מסודר עם המון בשר שהוקם בקרוואן שאחד המתנדבים הביא עמו, יישר כח אין עוד העולם מדינה שככה נותנת מעצמה למען האחר, מעריכים ומחבקים את כל חיילינו.

כמו באמריקה – אבל בישראל הטרנד החדש

ללא ספק עולם התיירות בישראל הולך להשתנות, אחרי שכל מחירי הצימרים ובתי מלון ברחבי הארץ מעלים מחירים לשמיים, אנו מוצאים עוד ועוד כתבות המראות לנו עד כמה הביקוש של קרוונים לטיולים ונופשים תפס תעוצה, וזה רק עולה…

גם משרד התיירות מעודד את טיולי קרוואנים ואף נותן לייבואני קרוואנים הקלות בכדי ליצור תחרות, תוכלו לראות את הכתבה מאתר מאקו, אתר חדשות שמוסיף ומחזק את הגדילה בביקוש של קניית קרוואנים, על חניונים שנפתחים מידי פעם ועל תווח המחירים של קראוונים בישראל.

כתבה חדשה מאתר מאקו

מסע אל העתיד בבית על גלגלים

“בבית על גלגלים”  קוראים לקרוואן של היות, בכתבה מאוד מעניית מאתר מאקו, הם מוסיפים וכותבים:

על אף שבעולם הנאור תרבות טיולי הקרוואנים פופולרית ומפותחת למדי, רובם המכריע של הבתים על גלגלים מציג עיצובים ארכאיים שכמעט לא השתנו לפחות 20 שנה. כעת חושפת חברת Knaus Tabbert הגרמנית את קרוואן העתיד המשלב חדשנות טכנולוגית ומראה מרהיב בהשראת יאכטה.

בצד שמאל קטע וידאו מתערוכה: מציגים קרוואן של העתיד.

אז ממשיך ניר בן זקן, להרחיב בכתבה עד כמה שהקרוואנים אינם מתאימים למדינת ישראל, עד כמה שהמדינה שלנו קטנה וגם כל הגבולות הסובבות אותה לא כל כך מומלצות לחציה, אבל הוא ציין שבאירופה וארה”ב יש מרחבים ענקיים, ויש ממש תרבות של מגורים בקרוואנים, ועד כמה שווה לעבור לגור בקרוואן, גם אם לא מדובר בקרוואן חדש, יד שניה במחיר סביר, העובדות בשטח מוכחות שגם במדינתנו הקטנה יש הרבה מה לראות בבית או צימר על גלגלים, המון מקומות לטייל וזה אף משתלם הרבה יותר מצימר, אם תחשבו להתעניין בקרוואן חדש, אנחנו הכתובת.

לכתבה המקורית מאתר מאקו על בית על גלגלים, כנסו לכאן

עולם הקרוואנים – כל מה שחדש בתחום נמצא כאן!

כל מה שציתם לדעת וממש לא העזתם לשאול, במיוחד לא בתחום הקרוואנים וארץ ישראל הקטנה, אז כמו כל תחום, גם בישראל כמו במקומות רבים באירופה וארה”ב יש ביקוש גדול לקרוואנים לטיולים, החוויה לטיול וליהנות מדרך יפה, לעצור איפה שהכי יפה, עם משפחה, עם בת זוג, כל האופציות פתוחות, ומה שמשמח, שגם במדינת ישראל, ארצנו הקטנה יש חניונים לקרוואנים ואתם נהנים מטיול בשילוב חוויה שונה לגמרי- על קרוואן.

מאקו – על קרוואנים וטיולי קרוואן

לטייל עם בית מטורף על גלגלים- כך התחילה כתבה על קרוואנים באתר מאקו

המרחבים המצומצמים בארצנו וההבנה כי החלום משנות ה90, כשרוחות השלום ריחפו באוויר, שהנה ממש בקרוב נוכל להיכנס לרכב ולהגיע דרך סוריה לאירופה גורמים למטייל הישראלי להעדיף, כשהוא מטייל בארץ, את האוהל או את הצימר. בכל זאת, בשל הפופולריות של סוג טיול זה באירופה ובארה”ב ועבור היוצאים 

לחו”ל בתקופת החגים הבאנו (מאקו)חמש דרכים מדליקות לטיול עם בית על גלגלים

טיול עם קרוואן  במדינה קטנה כמו ישראל פופולרי בערך כמו מקררים באנטארקטיקה. המרחבים הקטנים והיעדר היכולת לחצות את הגבולות הפיזיים הופכים את אופן הטיול הזה, שכל כך נפוץ באירופה ובארצות הברית, עם כל הנוחות הביתית שמציעים הקרוואנים והמוטורהומים, ללא רלוונטית. 

עם זאת, אחרי שנים רבות בהן הישראלים לא הבינו במה בכלל מדובר לאחרונה יותר ישראלים היוצאים לחופשה מעבר לים בוחרים לשכור מוטורהום או קרוואן ולטייל אחר המרחבים הגדולים. יש להניח שכל ישראלי יתלהב מכל מוטורהום שיש אבל אל מול ההיצע הדי טרוויאלי הקיים בחברות ההשכרה יש גם 

כלים מטורפים שמציעים חוויות טיול מהסרטים. כינסנו עבורכם את חמש האפשרויות המדליקות ביותר לטיול עם בית על גלגלים.

לכתבה החדשה מאתר מאקו לחצו כאן