אם אתם נמנים על אוהבי הטיולים, היכונו להתאהב בדבר הלוהט ביותר בתחום – הקרוואנים. עולם התיירות מתעדכן ומשנה צורה וסגנון, כשיותר ויותר אנשים מביעים ביקוש ורצון לחופשות וטיולים מסוג אחר – חווייתיים, מעניינים, בלתי שגרתיים ויחד עם זאת נוחים ומשתלמים. לאחרונה גם בישראל, עולה קרן אור חדשה בדמותם של הקרוואנים המהווים “בית מטייל” חדשני, זמין ונוח. מה שנהוג היה לכנות בעבר “קמפינג”, נקרא כיום CaraOne-ing – טיול או נופש בקרוואן פרטי. זהו ‘הדבר הבא’ שכבר נמצא כאן, ומזמן לכם כניסה לעולם חווייתי חדש ומרגש.

טיול בקרוואן הוא משהו אחר

לפני הכול מדובר בהרפתקה וחוויה ייחודית, שבה השמיים הם הגבול. טיול בקרוואן אינו מוגבל בזמן או במקום, אינו כובל אתכם כמטיילים במחויבויות ובחוקים, ומאפשר לכם להגיע לכל מקום בקלות ובפשטות עם מקסימום הנאות ומינימום הוצאות. לילדים זו חוויה אדירה – יש להם בית נוסע! למבוגרים זו האפשרות המדהימה לצאת לטייל בכל רגע וכמעט לכל מקום – בלי להזמין מקומות, בלי לסחוב מזוודות ממקום למקום, ובלי לעשות צ’ק אין או צ’ק אאוט – כי זה כבר באמת אאוט!

לטייל בכל מקום ולהרגיש תמיד בבית

טיול בקרוואן יספק לכם את הריגושים שיש בכל טיול ואף מעבר להם, ויחד עם זאת ישאיר אתכם בנוחות של הבית. בשונה ממלון או צימר, שבו המטיילים משתקעים במקום מסוים ועליהם למצוא דרכים להגיע מנקודה אחת לאחרת – הקרוואן נע עם המטיילים ומהווה “בסיס אם” נייד ונוח. הקרוואנים החדשניים מעוצבים בטוב טעם ומצוידים בכל טוב – מטבח מאובזר, סלון מרווח, חדר שינה מפנק, מקלחת ושירותים נוחים. הם ניתנים לכל סגנון עיצובי מכפרי ועד ליוקרתי, ומותאמים לצרכי בעליהם. למעשה הם מספקים לבעליהם מלון צמוד בכל פינה בארץ, שמותאם בדיוק לטעמם האישי.

טיול בקרוואן הוא חופש אמיתי

טיול בקרוואן מאפשר גמישות מוחלטת כמעט ללא מגבלות. זה מתחיל מהיכולת לצאת לטיול בספונטניות מוחלטת ללא תכנון מוקדם וללא תלות במקום לינה שיש להזמין. זה ממשיך במגוון אפשרויות הבחירה הנתונות תמיד בידכם. כאדונים לעצמכם (ולקרוואן המקסים שלכם) תוכלו להחליט מה לעשות בכל רגע נתון מבלי שתהיו כבולים ללו”ז של מלון, לשעות של ארוחות קבועות מראש, או לזמני תחבורה ציבורית. תרצו – תיסעו בלילה ליעד הבא או תעצרו ללינה באחד מהחניונים הפרושים ברחבי הארץ. תרצו – תיסעו יום שלם מנקודה לנקודה, או שתחליטו לבלות את כל היום באתר שנקרה בדרככם ושבה את ליבכם. הפתעות טובות הן חלק בלתי נפרד מטיול בקרוואן.

זוג? משפחה? חבר’ה? טיול בקרוואן מתאים לכולם

טיול בקרוואן יכול להתאים למשפחה שלמה או לקבוצת חברים, כשכולם לוקחים חלק בתכנון ובביצוע, ותוך כדי כך גם נהנים יחד ומתגבשים. באותה מידה הקרוואן עונה על כל הציפיות של חופשה רומנטית, בה בני הזוג יכולים ליהנות מבילויים ומפרטיות גם יחד – אם בערב רומנטי ומפנק בקרוואן, אם בעצירה סמוכה לאזור בילויים תוסס, ואם בטיול יד ביד לאור ירח.

וכל זה משתלם כל כך…

במחירים הגבוהים שמציעים היום בתי מלון וצימרים, קשה מאוד לצאת לחופשה, בעיקר אם זו חופשה משפחתית. חופשה ארוכה או בלתי מוגבלת בזמן לא באה בחשבון כלל בשל העלויות הכרוכות בכך. לעומת זאת, חופשה בקרוואן היא חוויה משתלמת ביותר. עבור משפחה מטיילת, קרוואן הוא נכס חסכוני, שמונע התחבטויות כלכליות המעיבות על הטיול. בטיול בקרוואן ההוצאות דומות להוצאות המחיה בבית. פתאום הילדים יוותרו אפילו על האטרקציות הסינתטיות והיקרות לטובת האטרקציות שיזמנו להם הטבע, הנסיעה, הנופים המשתנים וההפתעות הטובות שבדרך.

צרו אתנו קשר ונציע לכם קרוואן לכל חלום !