אודותינו א.ג קרוואנים - א.ג קראוונים
  • שעות פתיחה: א - ה 16:00 - 8:00 | שישי 08:00-12:00 | שבת-סגור

אודותינו א.ג קרוואנים

א.ג. קרוואנים

מתמחים בקרוואנים, מייבאים את המיטב

א.ג. קרוואנים הינה היבואנית הבלעדית בישראל של חברת Knaus-Tabbert GMBH – יצרנית הקרוואנים המובילה באירופה. אנו מייבאים לישראל את מותגי החברה  האיכותיים:  Weinsberg Knaus,  Tabbert  ו-T@b, על מגוון דגמיהם. הקרוואנים שאנו מייבאים הינם חדשניים, בגדלים וסוגים שונים ובעלי כל התקנים הנדרשים ע”י משרד התחבורה. כמו כן, אנו מספקים ללקוחותינו אביזרים ומוצרים משלימים בתחום הקרוואנים והנגררים.

הסיפור שלנו – ככה זה ‘נגרר’

א.ג. קרוואנים הינה מותג של ותק וחדשנות גם יחד – כך אנו רואים את עצמנו, וכך מכירים אותנו כל לקוחותינו. 

התחלנו את דרכנו לפני כ-27 שנים, עם הקמת חברת האם – א.ג. נגררים וווים בע”מ. החברה החלה את דרכה בביצוע עבודות מתכת וקונסטרוקציה, אך מהר מאוד התפתחה להתמחות רחבה בתחום הנגררים. כיום החברה מתמחה בייצור, תיקון נגררים, בבדיקת נגררים והכנתם לטסט ובהתקנת ווי גרירה. כמו כן, היא מספקת מענה בכל הקשור לנגררים ואספקת ציוד נלווה ברמה הגבוהה ביותר. א.ג. נגררים וווים בע”מ אוחזת בשני מפעלים: האחד לשיווק, מכירות ותיקון, והשני לייצור המסיבי של הנגררים. כמו כן, אנו בעלי הסמכה ממשרד התחבורה ובפיקוח הטכניון להנפקת רישום ורישוי לנגרר חדש בעת הרכישה.

אבן דרך נוספת נרשמה בהתפתחות החברה בשנת 2013, כאשר תחום הקרוואנים ‘עשה עלייה’ מחו”ל, החל לצבור תאוצה בישראל והפך גם כאן לטרנד פופולארי. משרד התיירות הבין את הפוטנציאל העצום הגלום בבשורה החדשה, החליט להוריד את המיסוי הגבוה על יבוא קרוואנים, שעמד על 50%. כאן נכנסנו לתמונה במלוא המרץ, לחלוצים בתחום הקרוואנים. מתוקף היותנו חברה, המתמחה בייצור נגררים, אשר מבינה את התחום לעומקו ולרוחבו, ומאופיינת ביכולות גבוהות של שירות ותיקון נגררים והתקנת ווי גרירה – אך טבעי היה לנו להיכנס לענף הקרוואנים, להתמחות בו ולהובילו בישראל.

הערכים שנוסעים איתנו לאורך כל הדרך

א.ג. קרוואנים נולדה מניסיון נרחב ומאהבה גדולה לעולם הנגררים בכלל והקרוואנים בפרט. מאירופה אנו מייבאים מותגים מובחרים של קרוואנים, ואילו מקרב ניסיוננו רב השנים, ייבאנו אל החברה את הפלטפורמה החזקה והרחבה, את היכולות הטכניות הגבוהות, ואת הערכים המלווים אותנו מאז ומתמיד – שירותיות, מקצועיות, זמינות ואמינות.

הידע והניסיון שלנו תורמים משמעותית לפיתוח תחום הקרוואנים בישראל. כבר הדבקנו לקוחות רבים ב”חיידק” האטרקטיבי, והם הפכו לשגרירינו הטובים ביותר, הממליצים בפה מלא לכל מכריהם – ליהנות מכל הטוב שאנו מציעים ב-א.ג. קרוואנים.

קצת אודות Knaus-Tabbert GMBH

Knaus-Tabbert הגרמנית הינה חברה חזקה ומובילה בעולם בתחום הקרוואנים. חברת האם שלה ממוקמת בגרמניה וחברת הבת פועלת בהונגריה.

החברה הוותיקה הוקמה לפני עשרות שנים, ולזכותה נזקף ניסיון רב בבנייה ובייצור קרוואנים באיכות מעולה וללא פשרות.

Knaus-Tabbert דוגלת בחדשנות, ובהתאם לכך מייצרת מדי שנה דגמים חדשים של קרוואנים המספקים את המענה האופטימאלי לכל חובבי הטרנד העולמי. בנוסף, החברה קשובה למשובים  המתקבלים מלקוחותיה, ובהתאם להם משפרת באופן שוטף הן את הפונקציונאליות והן את הנראות של דגמי הקרוואנים השונים.

אנו, כנציגיה הבלעדיים של Knaus-Tabbert בישראל, נהנים מכל יתרונות החברה ומציעים אותם ללקוחותינו הרבים והמרוצים.

וקצת אודות STERCKEMAN

“פינת גן עדן קטנה משלך, כמה מטרים רבועים של אושר לקחת לכל מקום”
כך מגדירים את הקראוונים של חברת STERCKEMAN כבר מעל ל-70 שנה בעולם.

בשנה האחרונה, החלה א.ג קראוונים בתהליך הבאת המותג היוקרתי STERCKEMAN לארץ היישר מצרפת.

מדובר המותג מוכר, שהיה מראשוני הקרוואנים שהגיע לארץ וכעת א.ג קרוואנים הפכה לייבואן הרשמי של המותג המפואר.

החברה הצרפתית מוכרת ברחבי העולם בזכות המקצועיות, המומחיות והעיצוב הייחודי.

STERCKEMAN מייצרת קראוונים המשלבים בין יכולות טכניות מהגבוהות ביותר, מיומנות ועיצוב צרפתי וייחודי.

עם המותג הצרפתי והמוכר תחווה חופשה במבנה מאובז, עכשווי וביתי.

הקראוונים של STERCKEMAN יהפכו במהרה, לשותפים החדשים שלכם לחופשות מוצלחות.

צרו קשר עכשיו!

    X

    יש לכם שאלה?

    השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי.